Понедельник, 24.06.2019, 15:12
         
 Харьковская областная молодежная общественная организация
ХАРЬКОВСКИЙ ЦЕНТР ВОЛОНТЕРОВ
                                      официальный сайт

Разделы новостей
Собрание [3]
Изменения [0]
Тренинг [1]
Конкурс [3]
Наш опрос
Кто больше нуждается в волонтерской помощи, на Ваш взгляд?
Всего ответов: 3278
Главная » 2015 » Февраль » 13

    Круглий стіл 
«Органи державної влади + громадськість = відповідальне суспільсво!»

В рамках реалізації Всеукраїнської Акції «Відповідальність починається з мене» представниками Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» спільно з фахівцями Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації було проведено круглий стіл за темою: «Органи державної влади + громадськість = відповідальне суспільство», де відбулось підведення підсумків реалізації Всеукраїнської Акції, учасниками якої стали волонтери, представники молодіжних громадських організацій, студентського активу, представники державних установ, які працюють з молоддю.

Просмотров: 2479 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

       Проведення круглого столу на тему: «Здорова молодь - відповідальне суспільство!»
 за ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» був проведений круглий стіл на тему: «Відповідальне відношення до здорового способу життя» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» .
Метою якого стали:
- пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі;
- профілактика негативних явищ серед молоді ;
- залучення молоді до занять активної громадської та творчої діяльності.
Учасниками круглого столу стали громадські молодіжні організації, представники студентського самоврядування, волонтери, соціальні працівники та інші.

Просмотров: 2530 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)


    25 червня 2014 року в 11-00 на базі реабілітаційного центру БФ «Крок в нове жіття», в рамках всеукраїнської акції «Відповідальність починається з тобі!» відбулася соціальна акція «Я вибираю життя!», присвячена Дню боротьби з наркоманією.
Організатором акції виступив Благодійний Фонд «Крок в нове жіття» а партнерами стали: центр соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді Фрунзенського району м. Харкова, Харківська обласна молодіжна громадська організація «Харківський центр волонтерів».
У програмі заходу відбулося: офіційне відкриття і презентація реабілітаційного центру, екскурсія, виступу фахівців центру боротьби з СНІДОМ, медичних і соціальних працівників, концертно-творча програма, спортивні змагання між хлопцями з реабілітаційного центру і волонтерами на «Кубок Дружби».
Також всіх учасників чекав чудовий творчий дарунок &ndas ... Читать дальше »

Просмотров: 1401 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (1)


    18 июля 2014 года в 16-00 по иницативе управления по делам семьи и молодежи Харьковского городского совета, ХОМОО "Харьковский центр волонтеров" по адресу: пл. Свободы, 5 (Госпром, 6 п., 6 этаж) состоялся круглый стол по молодежной политике в рамках реализации городской программы "Молодежь Харькова" на 2012 - 2015 годы.
В рамках проведения круглого стола, целью которого стала активизация молодежного общественного движения, поддержка молодежных инициатив, развитие лидерских качеств молодежи, состоялось обсуждение направлений реализации молодежной политики и студенческого самоуправления, презентация деятельности управления по делам семьи и молодежи Харьковского городского совета, структур, содействующих реализации молодежной политики в г. Харькове, развитию волонтерского движения, молодежных общественных организаций. Также были проведены презентации всеукраинских кампаний «Ответственность на ... Читать дальше »

Просмотров: 915 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

            З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня 2014 року з 13 до 15.00 на ст.м. «Університет» ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з Департаментом у справах молоді та спорту проведено вікторину (питання – відповідь), яка дала змогу виявити рівень обізнаності молоді стосовно ВІЛ-інфекції/СНІДу та інфекцій, які передаються статевим шляхом. Окрім цього молоді люди мали можливість отримати індивідуальні консультації фахівців з питань утвердження принципів здорового способу життя і відповідальної поведінки у сфері сексуальних стосунків, причин зараження та шляхів передачі ВІЛ-інфекції, важливості здорового способу життя та запобігання зараження ВІЛ-інфекцією.

Просмотров: 868 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

     "Ответственность начинается с меня"
15 января 2015 года волонтеры "Харьковского центра волонтеров" приняли активное участие в круглом столе,который состоялся в Департаменте по делам молодежи и спорта ХОГА, в рамках которого были подведены итоги проведения в регионе в 2014 году Всеукраинской информационно-профилактической акции "Ответственность начинается с меня". Организация была награждена благодарностью Департамента "За вагомий внесок у реалізацію заходів із підтримки та пропаганди здорового способу життя в Харківській області, а також за активну участь у проведенні Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" у 2014 році.

Просмотров: 962 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

         В очікуванні зимового дива ... В очікуванні настання Нового 2015 року і чарівних новорічних свят, протягом останнього тижня цього року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» відбулися святкові привітання волонтерами «Харківського центру волонтерів» вихованців інтернатних закладів та дитячих будинків.
Волонтери із задоволенням вітали дітей, проводили цікаві ігротеки та новорічні вистави, дарували подарунки, а головне - чудовий новорічний зимовий настрій, а натомість отримували щирі дитячі посмішки!

Просмотров: 1010 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    В рамках реалізації Всеукраїнської Акції «Відповідальність починається з мене» представниками Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» спільно з фахівцями Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації було проведено круглий стіл за темою: «Взаємодія органів державної влади із відповідальною громадськістю», де відбулось підведення підсумків реалізації Всеукраїнської Акції, учасниками якої стали волонтери, представники молодіжних громадських організацій, студентського активу, представники державних установ, які працюють з молоддю.
Основною метою заходу було висвітлення питань, які стосуються практичного втілення новітніх методів роботи з молоддю спрямованих на: профілактику негативних явищ, пропаганду здорового способу життя, зміцнення інституту сім`ї та пропаганду сімейних цінностей та заохочення вс ... Читать дальше »

Просмотров: 888 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    За підтримки Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації в рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» за участю Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» в грудні 2014 р. відбулись перевірки торгівельних закладів Валківського району Харківської області з метою виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів, та на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 
В результаті проведених рейдів було виявлено 6 фактів продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. 
Невідповідності зовнішньої реклами до діючих норм Закону України «Про рекламу» не виявлено. Активними учасниками Всеукраїнської акції стали учні Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, серед яких був проведений кон ... Читать дальше »

Просмотров: 845 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)


       13 грудня 2014 року за ініціативи Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» відбулась соціальна акція «Будь відповідальним – допоможи ближньому!» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається мене» для тимчасових переселенців із зони АТО та для військовослужбовців, які проходять лікування із зони АТО у військовому шпиталі.
Організацією та партнерами була надана адресна гуманітарна допомога переселенцям із Луганська та Донецька,які перебувають в Харківському регіоні. Цього дня волонтери «Харківського центру волонтерів» з гуманітарною місією у вигляді побутових гігієнічних наборів, відвідали центр соціальних служб для сім`ї ,дітей та молоді Фрунзенського району м. Харкова,до якого постійно звертаються вимушені переселенці,дитячий табір «Ромашка»,у якому проживають понад 80 родин пе ... Читать дальше »

Просмотров: 1013 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)


 Загальноміський молодіжний захід під девізом «Харків для молоді - молодь для Харкова!» успішно відбувся 10 грудня 2014 в приміщенні клубу Safari Hall з ініціативи управління у справах сім'ї та молоді, «Харківського центру волонтерів» в рамках національної кампанії «Відповідальність починається з мене» .
Учасниками молодіжного зльоту стали близько 100 активістів молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування міста Харкова.
У всіх учасників даного цікавого та актуального молодіжного заходу була унікальна можливість поспілкуватися з представниками органів влади, які займаються реалізацією молодіжної політики в нашому місті, обмінятися цікавими ідеями, поділитися досвідом своєї громадської діяльності, а також стати активними учасниками цікавих тренінгових програм з командоутворення і постановки цілей від Шутя М.М.- кандидата педагогічних наук, доктора філо ... Читать дальше »

Просмотров: 962 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    Соціальна культурно-творча акція «Подаруй свою любов дітям!» 
За ініціативи Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» при підтримці Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації було проведено соціальну культурно-творчу акцію «Подаруй свою любов дітям!» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» на базі Палацу Студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (вул. Пушкінська, 79/1) для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, вихованців дитячих будинків та інтернатних закладів, багатодітних,малозабезпечених, прийомних сімей та сімей які виховують дітей з функціональними обмеженням.
Під час проведення акції, малеча та їх батьки, мали змогу побачити виступи дитячих творчих колективів за ... Читать дальше »

Просмотров: 927 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня 2014 року з 13 до 15.00 на ст.м. «Університет» ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з Департаментом у справах молоді та спорту проведено вікторину (питання – відповідь), яка дала змогу виявити рівень обізнаності молоді стосовно ВІЛ-інфекції/СНІДу та інфекцій, які передаються статевим шляхом. Окрім цього молоді люди мали можливість отримати індивідуальні консультації фахівців з питань утвердження принципів здорового способу життя і відповідальної поведінки у сфері сексуальних стосунків, причин зараження та шляхів передачі ВІЛ-інфекції, важливості здорового способу життя та запобігання зараження ВІЛ-інфекцією.

Просмотров: 921 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

   В рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» та з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була проведена інформаційно-пропагандистська акція «Молодь обирає життя без СНІДу!» за ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з Департаментом у справах молоді та спорту та інших громадських організацій. 
Захід був проведений на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Під час проведення акції у молоді була можливість отримати консультації фахівців з питань затвердження принципів здорового і морального способу життя і відповідальної поведінки у сфері сексуальних стосунків, причин зараження і доріг передачі цих хвороб, пройті безкоштовний анонімний тест на Віл-інфекцію.

Просмотров: 950 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

        Проведення круглого столу на тему: «Креативний менеджмент – активізація творчості в бізнесі»
23 листопада 2014 р за ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з кампанією ТОВ Астрея-XXI був проведений круглий стіл на тему: «Креативний менеджмент – активізація творчості в бізнесі» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» .
Метою якого стали:
- розвиток волонтерського руху в Харківському регіоні;
- активізація співпраці з представниками громадських організацій та представниками бізнес структур ;
- залучення молоді до занять активної громадської та творчої діяльності.
Учасниками круглого столу стали громадські молодіжні організації, представники студентського самоврядування, представники бізнес-сектору.

Просмотров: 1036 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  Проведення круглого столу на тему: «Відповідальне відношення до здорового способу життя!»
10 листопада 2014 р за ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» був проведений круглий стіл на тему: «Відповідальне відношення до здорового способу життя» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» .
Метою якого стали:
- пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі;
- профілактика негативних явищ серед молоді ;
- залучення молоді до занять активної громадської та творчої діяльності.
Учасниками круглого столу стали громадські молодіжні організації, представники студентського самоврядування, волонтери, соціальні працівники та інші.

Просмотров: 1221 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    Сказочная поездка

8 ноября 2014 года при активном участии «Харьковского центра волонтеров», общественной организации «Социальный кризисный центр» совместно с администрацией Feldman Ecopark по многочисленным просьбам родителей была организована поездка в контактный зоопарк Feldman Ecopark. 
Администрация Feldman Ecopark любезно предоставила автобус для транспортировки детей с функциональными ограничениями, которые проходят лечение в НИИ протезирования и ортопедии, их родителей, экскурсовода для проведения интересной экскурсии, а также угостили всех детей вкусной полевой кашей. 
Родители выражают огромную благодарность администрации УкрНИИ протезирования, экскурсоводу Feldman Ecopark Погребной Екатерине, волонтерам «Харьковского центра волонтеров» за совместно подготовленную выездную экскурсию, которая стала настоящим праздником для всех ее участников.

Просмотров: 1044 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

   17 октября 2014 в 13.00 по адресу: Госпром, пл. Свободы, 5 по инициативе "Харьковского центра волонтеров" в рамках реализации кампании «Ответственность начинается с меня» состоялся круглый стол, участниками которого стали общественные организации, представители органов власти, средств массовой информации, волонтеры, социальные работники, члены приемных и многодетных семей.
Целью проведения рабочей встречи стало: 
•Знакомство с информационной гражданской кампанией «Открываем двери детям» на принципах активного участия социальных партнеров в Харьковском регионе. 
• Популяризация семейных форм воспитания
• Активизация сотрудничества партнеров с целью изменения положения детей, реализация мероприятий для укрепления института семьи и пропаганды семейных ценностей и здорового образа жизни.

Просмотров: 966 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  В Харькове появилась самая большая воркаут-площадка в Украине!

Открытие спортивно-развлекательного комплекса «Workout» состоялось 5 октября 2014 года в Центральном парке культуры и отдыха им. М. Горького при активном участии представителей органов власти, общественніх организаций волонтеров "Харьковского центра волонтеров". В ходе открытия воркаут-площадки прошли соревнования спортсменов по индивидуальному фристайлу, подтягиванию с дополнительным весом 32 кг, отжиманию на брусьях с дополнительным весом 48 кг, удержанию на время переднего веса, удержанию на время горизонта. Харьков - спортивный город, город здоровья, так как сохраняет и развивает семейные ценности и идеологию здорового образа жизни!

Просмотров: 892 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

      В Харьковской области собрали молодежных лидеров со всей Украины! 

С 26 по 28 сентября 2014 года прошел Всеукраинский форум «Молодежь без границ», на который приехало порядка двухсот представителей молодежных, волонтерских и студенческих организаций из 18 областей Украины. Организаторы решили провести мероприятие в живописном месте Харьковщины, на базе санатория «Елочка» в Змиевском районе Харьковской области. 
Идея форума «Молодежь без границ» – генерация молодых лидеров, развитие личностного и профессионального потенциала и формирование активной жизненной позиции. Инициатором мероприятия стал Департамент по делам молодежи и спорта ХОГА, при поддержке Министерства молодежи и спорта Украины. Организаторами форума выступили Харьковский областной центр физического здоровья населения «Спорт для всех», Харьковский областной центр молодежи, Хар ... Читать дальше »

Просмотров: 842 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

      «Все найкраще дітям!»

22 вересня 2014 р. з ініціативи Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів», в рамках всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» відбулася соціальна акція «Все найкраще дітям!» для дітей та підлітків, що знаходяться в Харківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей за адресою: м. Харків, вул. Краснодарська, 102а.
В рамках проведення соціальної акції, спрямованої на пропаганду здорового способу життя, для вихованців були підготовлені вокальні та танцювальні творчі номери силами волонтерів. А волонтер організації Ганна Кушнерук, проводячи постійну роботу з вихованцями закладу у вигляді хореографічних постанов, спеціально до цього дня підготувала яскраві танцювальні виступи дітей, які подарували позитивний заряд енергії та яскраві емоції. Волонтери прове ... Читать дальше »

Просмотров: 990 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    Спортивная ярмарка в Харькове
13 сентября волонтеры ХМОО «Харьковский центр волонтеров» приняли активное участие в спортивной ярмарке под названием «Харьков – спортивная столица»
Этот спортивный праздник призван был объединить тех, кто занимается спортом. Однако главная цель мероприятия - привлечь внимание тех, кто еще не охвачен спортивною жизнью, кто хотел бы заниматься спортом, и доказать, что Харьков - спортивная столица.
На главной площади города функционировали 6 зон, на которых были представлены различные виды спорта (футбол, баскетбол, бокс, восточные единоборства, легкая атлетика) и соответствующие федерации, а также популярные спортивные движения (паркур, воркаут, слэклайн и т.д.). Кроме того, на ярмарке спорта выступили люди с ограниченными возможностями общества «Инваспорт», представители клубов по месту жительства, танцоры. 
Любой пришедший на я ... Читать дальше »

Просмотров: 986 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

   «Харьков – спортивная столица»
12 сентября участие в международном форуме «Харьков - спортивная столица» в конференц-зале стадиона «Металлист».
В форуме приняли участие руководители спортивных общественных организаций, спортивных коммерческих структур и клубов, выдающиеся спортсмены, спортивные функционеры и менеджеры, представители ведущих высших спортивных учебных заведений,а также активное участие приняли волонтеры ХОМОО «Харьковский центр волонтеров».
На форуме будут обсуждаться актуальные проблемы и приоритетные направления развития физической культуры и спорта в Харькове, а также привлечение в город масштабных спортивных мероприятий и освещение спортивной жизни и достижений Харькова.

Просмотров: 1034 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  Проведение молодежно-студенческой акции 
«Новый год 2 раза в год!» при активном участии "Харьковского центра волонтеров". Большое спасибо всем партнерам и участникам!

Просмотров: 774 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

   Волонтерська ранкова зарядка

Волонтерами ХОМГО «Харківський центр волонтерів» була проведена ранкова зарядка для місцевого населення в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене»
В програмі ранкової зарядки відбулося: 
- спортивна пробіжка для чоловіків (25 хв) та жінок(15 хв.); 
- захоплююча ранкова зарядка;
- спілкування з однодумцями;
- нагородження учасників ранкової зарядки.

Просмотров: 944 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

   Поздравляем всех волонтеров управления по делам семьи и молодежи с награждением за активное участие в организации и проведении первого международного легкоатлетического марафона в городе Харькове!

Награждение представителей волонтерских и общественных организаций, которые приняли участие в проведении I Харьковского международного марафона, прошло сегодня, 2 сентября, на пл. Конституции. 
Директор Департамента спортивных имиджевых проектов и маркетинга Алексей Чубаров, а также исполнительный директор марафона Дмитрий Гармаш поблагодарили волонтеров за помощь, вручили им грамоты департамента и выразили надежду на их участие в организации забегов следующего года.

Просмотров: 796 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

   Участь волонтерів ХОМГО «Харківський центр волонтерів» в екологічному форумі, який присвячений проблемам екології.
Головною метою екологічного форуму було привернення уваги соціально-активної молоді до проблем навколишнього середовища в Україні і залучення її до активної участі в реалізації проектів та ініціатив. Основними напрямками роботи учасників еко-табору стали управління водними ресурсами, контроль та утилізація відходів, «зелена енергія», а також соціальні ініціативи, що впливають на збереження загальної екосистеми світу.

Просмотров: 705 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  Участь волонтерів "Харківського центру волонтерів" у проведенні 29-го легкоатлетичного марафону "Визволення", присвяченого Дню міста Харкова! Щиро дякуємо!Ви-справжні молодці! Так тримати !!!)))

Просмотров: 694 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  Обласний фестиваль «Спортивна та здорова молодь!»
За ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з історичним клубом «Міланхлен» відбувся фестиваль історичної реконструкції серед молоді.
На імпровізованих ристалищах проходили лицарські поєдинки та конкурси для дам та їх кавалерів
Також на фестивалі можна було навчитись історичних танців та інших майстерних справ лицарів. 
Цей фестиваль відбувся в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» головною метою якої є: пропаганда та утвердження здорового способу життя, формування соціально активного населення, якому не байдуже майбутнє України та свого регіону.

Просмотров: 798 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    Молодежь Харькова посетила Музей истории железнодорожной техники
Для активной молодежи Харькова сегодня, 7 августа, провели экскурсию по Музею истории железнодорожной техники Южной железной дороги. В экскурсии приняли участие около 50 человек, среди которых - представители Харьковского городского центра волонтеров, студенческого самоуправления, школы лидерства «Мост», а также школьники, которые захотели посетить музей. На экскурсии молодежь ознакомилась с различными видами раритетного подвижного состава и вспомогательной техники, размещенными на территории музея, а также с документами и чертежами, инструментами, разнообразными техническими средствами столетней давности, размещенными в крытом выставочном павильоне. Экскурсию для молодежи провел заведующий музеем Андрей Прохоров, который отметил, что харьковский Музей железнодорожной техники - самый большой в Украине по количеству экспонатов, которых на ... Читать дальше »

Просмотров: 724 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

        Молодь обирає активне дозвілля!
     Активістами ХОМГО "Харківський центр волонтерів" в рамках      кампанії "Відповідальність починається з мене" було проведено  опитування молоді за тематикою її дозвілля, цікавістю  громадською діяльністю в регіоні, профілактики негативних явищ,  молодіжних громадських ініціатив. Опитування допоможе  отримати зворотній зв`язок, з`ясувати потреби молоді та більш  ефективно впроваджувати та реалізовувати заходи з молоддю в  Харківському регіоні! Дякуємо всім волонтерам!

Просмотров: 828 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

Форма входа
Приветствую Вас Гость!
Календарь новостей
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Поиск
Друзья сайта

Сайт про автомобили
Статистика


 
Сайт управляется системой uCoz