Воскресенье, 22.09.2019, 18:53
         
 Харьковская областная молодежная общественная организация
ХАРЬКОВСКИЙ ЦЕНТР ВОЛОНТЕРОВ
                                      официальный сайт

Разделы новостей
Собрание [3]
Изменения [0]
Тренинг [1]
Конкурс [3]
Наш опрос
Кто больше нуждается в волонтерской помощи, на Ваш взгляд?
Всего ответов: 3280
Главная » Архив материалов
« 1 2 3 4 ... 25 26 »

         В очікуванні зимового дива ... В очікуванні настання Нового 2015 року і чарівних новорічних свят, протягом останнього тижня цього року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» відбулися святкові привітання волонтерами «Харківського центру волонтерів» вихованців інтернатних закладів та дитячих будинків.
Волонтери із задоволенням вітали дітей, проводили цікаві ігротеки та новорічні вистави, дарували подарунки, а головне - чудовий новорічний зимовий настрій, а натомість отримували щирі дитячі посмішки!

Просмотров: 1045 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    В рамках реалізації Всеукраїнської Акції «Відповідальність починається з мене» представниками Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» спільно з фахівцями Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації було проведено круглий стіл за темою: «Взаємодія органів державної влади із відповідальною громадськістю», де відбулось підведення підсумків реалізації Всеукраїнської Акції, учасниками якої стали волонтери, представники молодіжних громадських організацій, студентського активу, представники державних установ, які працюють з молоддю.
Основною метою заходу було висвітлення питань, які стосуються практичного втілення новітніх методів роботи з молоддю спрямованих на: профілактику негативних явищ, пропаганду здорового способу життя, зміцнення інституту сім`ї та пропаганду сімейних цінностей та заохочення вс ... Читать дальше »

Просмотров: 921 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    За підтримки Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації в рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» за участю Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» в грудні 2014 р. відбулись перевірки торгівельних закладів Валківського району Харківської області з метою виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів, та на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 
В результаті проведених рейдів було виявлено 6 фактів продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. 
Невідповідності зовнішньої реклами до діючих норм Закону України «Про рекламу» не виявлено. Активними учасниками Всеукраїнської акції стали учні Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, серед яких був проведений кон ... Читать дальше »

Просмотров: 880 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)


       13 грудня 2014 року за ініціативи Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» відбулась соціальна акція «Будь відповідальним – допоможи ближньому!» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається мене» для тимчасових переселенців із зони АТО та для військовослужбовців, які проходять лікування із зони АТО у військовому шпиталі.
Організацією та партнерами була надана адресна гуманітарна допомога переселенцям із Луганська та Донецька,які перебувають в Харківському регіоні. Цього дня волонтери «Харківського центру волонтерів» з гуманітарною місією у вигляді побутових гігієнічних наборів, відвідали центр соціальних служб для сім`ї ,дітей та молоді Фрунзенського району м. Харкова,до якого постійно звертаються вимушені переселенці,дитячий табір «Ромашка»,у якому проживають понад 80 родин пе ... Читать дальше »

Просмотров: 1042 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)


 Загальноміський молодіжний захід під девізом «Харків для молоді - молодь для Харкова!» успішно відбувся 10 грудня 2014 в приміщенні клубу Safari Hall з ініціативи управління у справах сім'ї та молоді, «Харківського центру волонтерів» в рамках національної кампанії «Відповідальність починається з мене» .
Учасниками молодіжного зльоту стали близько 100 активістів молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування міста Харкова.
У всіх учасників даного цікавого та актуального молодіжного заходу була унікальна можливість поспілкуватися з представниками органів влади, які займаються реалізацією молодіжної політики в нашому місті, обмінятися цікавими ідеями, поділитися досвідом своєї громадської діяльності, а також стати активними учасниками цікавих тренінгових програм з командоутворення і постановки цілей від Шутя М.М.- кандидата педагогічних наук, доктора філо ... Читать дальше »

Просмотров: 988 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

    Соціальна культурно-творча акція «Подаруй свою любов дітям!» 
За ініціативи Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів» при підтримці Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації було проведено соціальну культурно-творчу акцію «Подаруй свою любов дітям!» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» на базі Палацу Студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (вул. Пушкінська, 79/1) для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, вихованців дитячих будинків та інтернатних закладів, багатодітних,малозабезпечених, прийомних сімей та сімей які виховують дітей з функціональними обмеженням.
Під час проведення акції, малеча та їх батьки, мали змогу побачити виступи дитячих творчих колективів за ... Читать дальше »

Просмотров: 951 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня 2014 року з 13 до 15.00 на ст.м. «Університет» ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з Департаментом у справах молоді та спорту проведено вікторину (питання – відповідь), яка дала змогу виявити рівень обізнаності молоді стосовно ВІЛ-інфекції/СНІДу та інфекцій, які передаються статевим шляхом. Окрім цього молоді люди мали можливість отримати індивідуальні консультації фахівців з питань утвердження принципів здорового способу життя і відповідальної поведінки у сфері сексуальних стосунків, причин зараження та шляхів передачі ВІЛ-інфекції, важливості здорового способу життя та запобігання зараження ВІЛ-інфекцією.

Просмотров: 958 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

   В рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» та з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була проведена інформаційно-пропагандистська акція «Молодь обирає життя без СНІДу!» за ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з Департаментом у справах молоді та спорту та інших громадських організацій. 
Захід був проведений на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Під час проведення акції у молоді була можливість отримати консультації фахівців з питань затвердження принципів здорового і морального способу життя і відповідальної поведінки у сфері сексуальних стосунків, причин зараження і доріг передачі цих хвороб, пройті безкоштовний анонімний тест на Віл-інфекцію.

Просмотров: 983 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

        Проведення круглого столу на тему: «Креативний менеджмент – активізація творчості в бізнесі»
23 листопада 2014 р за ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» разом з кампанією ТОВ Астрея-XXI був проведений круглий стіл на тему: «Креативний менеджмент – активізація творчості в бізнесі» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» .
Метою якого стали:
- розвиток волонтерського руху в Харківському регіоні;
- активізація співпраці з представниками громадських організацій та представниками бізнес структур ;
- залучення молоді до занять активної громадської та творчої діяльності.
Учасниками круглого столу стали громадські молодіжні організації, представники студентського самоврядування, представники бізнес-сектору.

Просмотров: 1068 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

  Проведення круглого столу на тему: «Відповідальне відношення до здорового способу життя!»
10 листопада 2014 р за ініціативи ХОМГО «Харківський центр волонтерів» був проведений круглий стіл на тему: «Відповідальне відношення до здорового способу життя» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» .
Метою якого стали:
- пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі;
- профілактика негативних явищ серед молоді ;
- залучення молоді до занять активної громадської та творчої діяльності.
Учасниками круглого столу стали громадські молодіжні організації, представники студентського самоврядування, волонтери, соціальні працівники та інші.

Просмотров: 1247 | Добавил: Админ | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

Форма входа
Приветствую Вас Гость!
Календарь новостей
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Поиск
Друзья сайта

Сайт про автомобили
Статистика


 
Сайт управляется системой uCoz