Вторник, 23.10.2018, 13:28
         
 Харьковская областная молодежная общественная организация
ХАРЬКОВСКИЙ ЦЕНТР ВОЛОНТЕРОВ
                                      официальный сайт

Разделы новостей
Собрание [3]
Изменения [0]
Тренинг [1]
Конкурс [3]
Наш опрос
Кто больше нуждается в волонтерской помощи, на Ваш взгляд?
Всего ответов: 3192
Главная » 2013 » Октябрь » 22 » Жовтневі зустрічі ГО та перспективи розвитку на 2014 рік
Жовтневі зустрічі ГО та перспективи розвитку на 2014 рік
08:32
 
5-6 жовтня 2013 року в місті Суми відбулась Конференція «Перспективи розвитку та актуальність Мережі громадських організацій Північно-Східної України». Організатором цього форуму виступив Сумський обласний комітет молодіжних організацій СОКМО на чолі з його лідером - Сахнюком Георгієм та заступником Наталкою Лучаніновою.
       Для участі в даному заході були запрошені представники Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів».
       Сумський обласний комітет молодіжних організацій є буфером для громадських організацій. Це певний ресурсний центр для ГО не тільки Сумської області, але й для Чернігівської, Полтавської та Харківської областей. Спеціалістами СОКМО за 15 років діяльності  було проведено десятки тренінгів, форумів, семінарів, консультаційних та інформаційних зустрічей, щомісяця випускається молодіжний дайджест «Спалах», функціонує також організаційний сайт.
     Унікальність СОКМО полягає в різнобічності діяльності і векторів роботи з громадськими організаціями. Заходи, які проводяться СОКМО, не є вузькоспрямованими тільки на якусь певну аудиторію, вони охоплюють організації різного спрямування та мети діяльності, так як проблеми, що піднімаються на заходах актуальні для всіх.
       Молодіжний форум що проходив 5 та 6 жовтня 2013 року у мальовничому місті Суми,  став фінальною крапкою чергового проекту СОКМО «Школа громадської активності» за фінансової підтримки NED, який діяв з листопада минулого року.
       За рік реалізації проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій проведено цикл тренінгів, інформаційні дні для громадських організацій двох областей, надано 6 міні-грантів, видано 8 випусків журналу «Спалах».
       На конференції зустрілись учасники попередніх заходів, переможці конкурсу                    міні-грантів, які презентували результати проектів, реалізованих в рамках «Школи громадської активності», представники інших громадських організацій Сумської та Харківської областей.  Ця презентація проектів дала можливість учасникам отримати певний досвід в проведенні заходів, знайти нові ідеї та партнерів.
       Окрім звітів міні-грантерів, відбулись майстер-класи: «Фандрайзінг: залучення ресурсів для некомерційних проектів.» (Анастасія Шимаріна); «Адвокасі, співпраця з владою» (Віктор Бобиренко); «Бренд громадської організації – ціннісний підхід» (Володимир Денисов); «Як ми працюємо зі ЗМІ? Навички щоденної роботи» (Алла Федорина).
       Під час проведення конференції представники Харківської обласної молодіжної громадської організації  «Харківський центр волонтерів» член волонтерського активу –              Андрій Сотніков та художній керівник та головний режисер Харківського волонтерського соціального інтеграційного театру «Дорогою добра» Віталій Чайка репрезентували соціальну та творчу діяльність волонтерів Харкова на прикладі діяльності «Харківського центру волонтерів» з метою налагодження активного соціального партнерства  з волонтерами Сумщини, таким чином можна здійснити спробу сконсолідувати волонтерський рух України.
       По закінчені конференції відбувся «ідейний штурм пропозицій» щодо подальшого розвитку Громадських організацій Північно-Східної України, де поряд з ініціативами молодіжних громадських організацій було акцентовано увагу на розвитку волонтерського руху східної України, забезпечення державною підтримкою та подальшу інтеграцію у міжнародне співтовариство громадських організацій.
       ХОМГО «Харківський центр волонтерів» висловлює щиру подяку організаторам за гостинність та професіоналізм! Сподіваємось на подальшу співпрацю!
      
       Чайка Віталій
Просмотров: 2615 | Добавил: ekost | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Приветствую Вас Гость!
Календарь новостей
«  Октябрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Поиск
Друзья сайта

Сайт про автомобили
Статистика

 
Сайт управляется системой uCoz